turnaj ČTS - starší žáci

23.08.2021 06:52
14. - 15.8.2021 náš oddíl uspořádal tenisový turnaj "O pohár starosty města Úpice" zapsaný u českého tenisového svazu v kategorii starších žáků.Turnaje se nakonec zůčastnilo 17 hráčů z celé ČR.Z našeho oddílu se turnaje zúčastnilo trio hráčů Karel Slavík,Ondřej Štěpán a Štěpán Smékal.Z našich hráčů do druhého kola postoupil jenom Štěpán Smékal,kde jeho pouť turnajem skončila na raketě budoucího vítěze celého turnaje.Po dvoudeních bojích v úmorném vedru se do finále dostali dva nejvýše nasazený hráči,kde Adam Svoboda (TK Havlíčkův Brod) porazil po vyrovnaném boji,až ve třetím setu Tomáše Jandíka z (TO SK Žamberk).Oba hráči společně vyhráli i deblový turnaj.
Tento turnaj finančně podpořilo město Úpice formou grantu.Věcné ceny do turnaje věnoval internetový obchod www.sportobchod.cz a Pivovar Primátor a.s. Děkujeme.